O nas

Travelklub.pl jest autoryzowanym partnerem firmy Travelplanet.pl . 

Spółka Travelplanet.pl działa na polskim rynku od 2001 roku. Jest członkiem Polskiej Izby Turystyki. Działalność firmy obejmuje sprzedaż wycieczek, biletów lotniczych i rezerwacji hotelowych wraz z dodatkowymi usługami takimi jak ubezpieczenia turystyczne i wynajem samochodów. Travelklub.pl to projekt stworzony dla klubowiczów Partnerskich Klubów Biznesu oraz kibiców z klubów które są objęte naszym projektem. Więcej informacji o naszym projekcie można znaleźć na naszej stronie www.partnerskieklubybiznesu.pl . Oprócz wyjazdów związanych z urlopem organizujemy wyjazdy na mecze ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej, niemieckiej oraz Reprezentacji Polski. 

Dlaczego warto nam zaufać?

  1. Ponad 100 tysięcy ofert. Nie musisz odwiedzać wielu stron internetowych w poszukiwaniu wakacji. W Travelklub.pl znajdziesz oferty wszystkich najlepszych biur podróży!
  2. Gwarancja ceny. Żadnej wycieczki nie kupisz taniej w żadnym innym internetowym biurze podróży, u żadnego pośrednika ani organizatora.
  3. Minimum formalności. Prosty proces sprzedaży sprawia, że wszystkich formalności możesz dopełnić w jeden dzień. W naszym biurze możliwa jest rezerwacja oferty i wylot w ten sam dzień.
  4. Wygodne płatności. Za wycieczkę zapłacisz tak jak Ci wygodnie, czyli przelewem tradycyjnym, płatnością online lub gotówką.
  5. Bezpieczny proces rezerwacji. Nad bezpieczeństwem i poprawnością procesu rezerwacji w Internecie czuwa profesjonalny zespół konsultantów, dostępny w każdej chwili przez 7 dni w tygodniu.
  6. Jeżeli nie lubisz sam szukać najlepszych ofert to zrobimy to za Ciebie. Napisz lub zadzwoń, a nasz konsultant znajdzie za Ciebie najlepszą ofertę.