Jak rezerwować

Tylko 5 kroków. Nic więcej.

1. Znajdź i zamów wycieczkę

Nasza oferta dostępna jest nie tylko w serwisie Travelplanet.pl. Na kontakt z Tobą czekają również konsultanci Telefonicznego Centrum Rezerwacji (801 400 600) oraz doradcy w ponad 25 Salonach Podróży (znajdź salon).

2. Rezerwacja online i kontakt doradcy

Po złożeniu zamówienia na wskazany e-mail otrzymasz potwierdzenie. W kolejnych krokach otrzymasz możliwość opłacenia rezerwacji. Opcjonalnie skontaktuje się z Tobą nasz konsultant, by potwierdzić koszt i dostępność miejsc na wybraną wycieczkę.

3. Bezpieczna płatność

Umożliwiamy płatność online szyfrowaną certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay oraz PayByNet, a także przelewem tradycyjnym lub gotówką. Bezpieczeństwo transakcji jest naszym najwyższym priorytetem i jest gwarantowane jest przez Thawte®.

4. Dostarczanie dokumentów podróżnych

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz doradca potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześle potwierdzenie wraz z umową i warunkami uczestnictwa. Zabierz je na lotnisko, ponieważ na jego podstawie - w hali odlotów, przy stanowisku organizatora - odbierzesz dokumenty podróży.

5. Potwierdzenie godziny wylotu

Pamiętaj, aby 24 godziny przed podróżą skontaktować się z nami i potwierdzić godziny wylotów. Doradca Travelplanet.pl skontaktuje się z Państwem jeśli plan podróży ulegnie zmianie. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji: 801 400 600